Система Orphus

Упровадження експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти

22 березня 2018 року кафедрою методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського було проведено для освітян області інструктивно-методичну нараду з проблеми впровадження з 1 вересня 2018 року в 10-х класах експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки».

 

Інструктивно-методична нарада відбулася у формі вебінару, що дозволило організувати спілкування між географічно віддаленими користувачами в режимі реального часу, забезпечило відео- та голосовий зв’язок, текстовий зв’язок (чат), демонстрування презентації.

Роботу наради розпочала Перший проректор ПОІППО ім. М. В. Остроградського, кандидат педагогічних наук Наталія Віталіївна Корягіна, яка у своєму короткому виступі окреслила виклики, що стоять перед українською школою, вказала на напрями шкільної реформи, зазначила, що побудова нової української школи можлива лише за умови постійного пошуку сучасної парадигми педагогічної діяльності.

За основні напрями роботи організаторами було обрано такі: інформування про нормативну базу для впровадження експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки»; ознайомлення з особливостями програм «Природничі науки»; обговорення переваг і недоліків інтегрованого навчання; інформування про можливі ризики впровадження експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки».

Завідувач кафедри методики змісту освіти, кандидат педагогічних наук Олена Олександрівна Буйдіна у своєму виступі наголосила на актуальності сучасної парадигми навчання і суспільному запиті на профілізацію школи. Було проаналізовано чотири програми інтегрованого курсу «Природничі науки» для старшої профільної школи. Обговорено інноваційний потенціал, ресурси і проблеми реалізації експериментальних навчальних програм.

Завершилася інструктивно-методична нарада відповідями на запитання, поставлені учасниками зібрання.

Усі бажаючі додатково можуть ознайомитися з відповідними матеріалами за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1hNUqsJQGTcOCRK8Iez9o07VAErR3yT3e

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Буйдіна О.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.