Система Orphus

Семінар «Презентація Шкільних клубів підприємництва та проектів» в рамках проекту «Школа як осередок розвитку громади»

14-16 березня в м. Миргород Полтавської області проходив семінар «Презентація Шкільних клубів підприємництва та проектів» для закладів освіти з Полтавської, Київської, Тернопільської та Івано-Франківської областей - учасників проекту «Школа як осередок розвитку громади», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» упродовж 2017 – 2019 рр. за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

 

Учасники заходу презентували ідеї проектів шкіл, новостворені Шкільні клуби підприємництва; брали участь у круглому столі, який відбувся в Миргородській міській раді «Співпраця школи, влади та громади у розвитку підприємницької компетентності шляхом залучення учнів до проектної діяльності». Власним досвідом з питань розвитку підприємницької компетентності учнів та розбудови партнерства з громадою поділилися педагогічні колективи шкіл Полтавщини: Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Панаса Мирного Миргородської міської ради та Штомпелівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хорольської районної ради.

Подальша робота закладів освіти-учасників проекту базуватиметься на розвитку створених Шкільних клубів підприємництва та впровадженні розроблених шкільних проектів.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Королюк С.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.