Система Orphus

Відбувся тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Ранкові зустрічі. Готуємось до навчання у Новій українській школі»

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського 15березня 2018 року відбувся тренінгдля педагогічних працівників закладів дошкільної освіти області«Ранкові зустрічі. Готуємось до навчання у Новій українській школі». У роботі тренінгу взяли участь 35 педагогів.

 

Мета заходу – розвивати професійну компетентність і педагогічну майстерність працівників закладів дошкільної освіти Полтавської області.

Поглибити та систематизувати теоретичні знання та практичні вміння стосовно застосування сучасних форм роботи з дітьми дошкільного віку. Надати практичні рекомендації щодо проведення ранкової зустрічі у закладі дошкільної освіти.

У вступній частині тренінгу методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти ПОІППО Корф І.В. висвітлила основні тенденції розвитку сучасної дошкільної освіти та реформування Нової української шкільної освіти, визначила пріоритетні завдання дошкільної та початкової ланок освіти.

У основній частині заходу тренер, Барановська Наталія Іванівна, вихователь СНВК № 26 м. Полтави, розкрила значення, структурні компоненти та особливості впровадження ранкових зустрічей у практику роботи закладу дошкільної освіти. Тренер спланувала свою роботу в двох напрямках: теоретичний та практичний блоки, де дуже вдало поєднала інформаційні повідомлення та практичні вправи, що було високо оцінено педагогами області.

Під час роботи тренінгу панувала позитивна доброзичлива атмосфера, педагоги були активними та творчими учасниками процесу.

       По завершенню тренінгу педагоги отримали методичні рекомендації щодо використання сучасних форм роботи з дітьми дошкільного віку.

Завантажити зображення заходу (https://drive.google.com/open?id=1-qULBpk1_1hOlgE71o5Z2YOq98FYKWzf)

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Корф І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.