Система Orphus

Навчатися в інших: педагоги Полтавщини побували в гостях у колег з ліцею «МІР» (Майстерня Інтелектуального Розвитку)

21 лютого 2018 року проектна група Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського з модернізації шкільного освітнього середовища мала можливість відвідати ліцей «МІР» міста Харкова, познайомитися з досвідом колег, побачити педагогічні знахідки майстрів. Навчальна подорож – це новий формат діалогу та популяризації ідей, можливість для професійного розвитку.

 

Педагоги ліцею на чолі з Юлією Павіченко знаходяться в постійному пошукові – мандрують, навчаються, проектують, експериментують, навчають. Знайшли час і для полтавців, щоб разом обговорити фінське диво, його культурні та соціальні чинники, поміркувати про освітню систему та перспективи українських реформ.

Отримані уроки прості і мудрі:

  1. Гарно підготовлені учителі – найкращі школи.
  2. Справедливість для всіх і кожного.
  3. Відповідальність, заснована на довірі.

Визначаючи напрями освітньої реформи, варто засвоїти ці уроки, бо, як свідчить світовий досвід, зміни починаються з культури мислення.

Навчальна подорож подарувала нові знайомства, незабутні враження, можливість побачити процес створення української книги у видавництві «Ранок».

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Водолазська Т. В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.