Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

19 лютого 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання «Про діяльність відділу природничо-математичних дисциплін та технологій щодо організаційно-методичного супроводу роботи з обдарованою молоддю» (Доповідач: Шостя С.П., методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій); «Про організацію та проведення IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії в Полтавській області» (Доповідач: Бур’ян В.І., методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій).

 

Шостя Світлана Петрівна у своєму виступі доповіла про заходи, що були проведені у 2017 році та заплановні на 2018 рік, спрямовані на розвиток та підтримку системи роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю для методистів методичних кабінетів та науково-методичних центрів районів, міст, ОТГ, керівників методичних об’єднань, учителів, які викладають предмети освітніх галузей «Математика», «Природознавство», «Технології». Ознайомила з досягненнями учнів у масових заходах, які відбулися у 2017 році.

Бур’ян Віктор Іванович висвітлив організаційно-методичні питання щодо підготовки та проведення на базі Полтавської області ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у березні 2018 року. Полтавщина зустрічатиме переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії з усієї України.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.