Система Orphus

Фестиваль ідей як підсумок роботи Школи професійного зростання та Школи новопризначених завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад

14 лютого 2018 року у тренінговому центрі навчального корпусу № 2 Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся Фестиваль ідей слухачів Школи професійного зростання (15 осіб) та Школи новопризначених (22 особи) завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад.

 

Впродовж 2016, 2017 років на 4-х сесіях за тренінговою формою (20 годин) керівники методичних служб працювали з науковцями, методистами інституту та ознайомились з останніми досягненнями сучасної педагогічної науки та психології, з ефективними прикладами використання ІКТ в методичній роботі тощо.

Підсумком роботи став Фестиваль ідей, де слухачі шкіл презентували свої Портфоліо. На завершення перший проректор Н.В. Корягіна вручила випускникам сертифікати.

У рамках заходу також проведено нараду «Методична робота — 2018». Перший проректор Н.В. Корягіна наголосила на особливостях в організації та здійсненні методичної роботи з педагогічними кадрами у 2018 році та окреслила завдання, що передбачають новий рівень співпраці інституту з методичними службами області, а саме:

1. Організація й проведення підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 та 2019/2020 навчальних роках.

2. Навчання вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.

3. Виконання в повному обсязі законодавства України в частині застосування української мови в робочий час у закладах формальної освіти (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти науково-педагогічними та педагогічними працівниками, іншим персоналом використовується державна мова.

4. Впровадження в освітній процес викладання інтегрованих курсів.

5. Проведення організаційно-методичних заходів для впровадження STEAM-освіти, що включає природничо-математичну освіту, адже це підґрунтя для формування інноваційного мислення.

5. Організація ефективної роботи моделі методичної служби в місті, районі, об'єднаній територіальній громаді для реалізації ключових завдань освіти сьогодення.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Золотухіна В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.