Система Orphus

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу учнівської творчості

Вітаємо переможців    обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” у номінації “Література”

Місце

ПІБ переможця

Навчальний заклад

Назва твору

ПІБ учителя

 

І

Гусєва Анна

11 клас

Спеціалізована

ЗОШ І-ІІІ ст №5

ім Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради

“Гідно нести свій хрест” (есе)

Печонкіна

Лариса Андріївна

 

І

Барабанщик Тетяна

11 клас

Лохвицька гімназія №1 Лохвицької районної ради

“А час іде”...

Поезії

Божко

Валентина Олександрівна

 

І

Марченко Євгеній

8 кл

Кізлівська ЗОШ І-ІІІ

Чорнухинського району

"Україна. Шлях до самовизначення”

Івашина

Микола Миколайович

 

ІІ

Созінова Олександра

11 клас

Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст №4 Лубенської міської ради

"Окрилений любов’ю до Батьківщини”

Коробицька Світлана Миколаївна,

Любич-Роман Оксана Миколаївна

 

ІІ

Цимбал Марія

 9 клас

Філія “Воронцівська ЗОШ І-ІІ ст”. Опорного закладу “Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст” Оржицької районної ради

"Час запитань, час відповідей”

 Присяжна

 Олена Павлівна

 

ІІ

Шкіль Артем

8 клас

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст №4Полтавської міської ради

"Ох,не однаково мені!”

Урбанович Аллла Миколаївна

 

ІІ

Чернецька Вікторія

11 клас

Семенівський НВК №1 М.М. Хорунжого

"Родові - жити! Нації — бути! Державі — цвісти!”

Заложчик Зоя Володимирівна

 

ІІ

Кравченкуо Аріна

Полтавська обласна спец. школа-інт ІІ-ІІІ ст з поглибл. вивч. окремих предм. та курсів при КПК

"Світло й тіні”

Яненко Світлана Миколаївна

 

ІІ

Золотоверх Аміна

 11 клас

Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ст Гадяцької районної ради

Нарис про земляка

Долю О.Л.

Козороз Наталія Іванівна

 

ІІІ

Мороз Марія

8 клас

Полтавська ЗОШ І-ІІІ №2

Полтавської міської ради

 "Доля України — це доля українців”

Тараненко

Наталія Василівна

ІІІ

Лашко Анастасія

11 клас

Козельщинська ЗОШ І-ІІІ ст Козельщинської районної ради

"Ти, Україно, в нас одна!”

Ковтун Валентина Іванівна

ІІІ

Шевченко

Анастасія

10 клас

ЗОШ І-ІІІ ст .№1 Горішньоплавнівської міської ради

Реквієм землякові

Снісар Валентина Вікторівна

ІІІ

Мицик Владислава

10 клас

Опорний заклад “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ст №1 Зіньківської районної ради

Сценарій фільму

Козаченко Світлана Миколаївна

ІІІ

Колос Кіра

11 клас

Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст №23

"Слід у пісках часу”

Герасимова І.О.

ІІІ

Барбаш Яна

9 клас

Штомпелівська ЗОШ І-ІІІ ст Хорольської районної ради

"Відчинені двері”

Рябенко Світлана Михайлівна

ІІІ

Рева Оксана

10 клас

Кременчуцький НВК “Загальноосвітня школа Іступеня- різнопрофільна гімназія №5 імені Т.Г.Шевченка

“Час прозріння” новела

Афанасьєва Ірина Ігорівна

                     

                Вітаємо переможців    обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” у номінації “Історія України і державотворення”

 Місце

ПІБ

Клас

Навчальний заклад

Учитель

І

Богодистий Костянтин

11

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

ім. Панаса Мирного Полтавської міської ради

Рева Ірина Анатоліївна

І

Романенко Юлія

11

Хитцівська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Зубко Людмила Василівна

ІІ

Пошукова група у складі:

Тугай Дмитро, Ступа Богдан, Абрамова Анастасія, Блоха Катерина, Гайдук Олесь

11

Решетилівська гімназія ім. І. Л. Олійника Полтавської районної ради Полтавської області

Ширшова Наталія Олександрівна,

Гмиря Ігор Олександрович

ІІ

Безчасна Дарія

11

Лубенська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Полтавської області

Величко Любов Миколаївна

ІІ

Детюк Вікторія

8

Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна

Білаш Олена Володимирівна

ІІ

Чухно Олександр

9

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лубенської міської ради Полтавської області

Больбот Олена Миколаївна

ІІ

Логвиновська Аліна

10

Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

Дзюба Надія Олексіївна

ІІІ

Кваша Аліна

10

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Лубенської міської ради Полтавської області

Іщенко Ольга Вікторівна

ІІІ

Кузьменко Богдана

9

Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради Полтавської області

Гармаш Ніна Валентинівна, Боровська Лариса Олександрівна

ІІІ

Рябовол Поліна

11

Загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Дарнікова Альона Володимирівна

 ІІІ

Абакумова Катерина

9

Заводська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1 Лохвицької районної ради Полтавської області

Войтенко Інна Григорівна

ІІІ

Агеєва Ганна

11

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Казирід Аліна Миколаївна

 ІІІ

Овчаренко Едуард

9

Балакліївський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області

Лиходід Валентина Петрівна

ІІІ

Асатурова Діана

10

Божківський навчально-виховний комплекс Полтавськоїради Полтавської області

Пантюхова Тетяна Миколаївна

ІІІ

Біляк Катерина

10

Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Сватковський Віталій Іванович

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Коваленко О.П., Міщенко І.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.