Система Orphus

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

11 лютого 2018 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

 

Учасників інтелектуальних змагань привітав Манжура Олександр Васильович, доктор економічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Шкоденко Лариса Анатоліївна, голова оргкомітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, ознайомила присутніх із результатами участі учнів закладів загальної середньої освіти області в ІІІ і ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії в 2017 році та організаційними моментами щодо проведення олімпіади в 2018 році. Шуканов Павло Васильович, голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, доктор географічних наук, професор кафедри туристичного та готельного бізнесу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», довів до відома учасників олімпіади інформацію щодо структури та правил виконання олімпіадних завдань.

У змаганнях взяли участь 127 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти області, з яких за рішенням журі стали переможцями 64.

Вітаємо учнів-переможців та їх наставників із перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та бажаємо усім подальших успіхів!

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Шкоденко Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.