Система Orphus

У 2018 році продовжує роботу інтервізійна група для працівників психологічної служби

8 лютого 2018 року Центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського проведено шосте засідання інтервізійної групи для працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу (взяли участь 17 спеціалістів). Модератор: Хорошева Т.В.,  методист центру практичної психології і соціальної роботи.

 

Метод інтервізії як групова форма роботи спеціалістів використовується у двох напрямках: з метою навчання і професійної підтримки фахівцівта з метою аналізу професійних проблем, пошуку способів їх вирішення.

Проаналізовано етичні принципи професійної діяльності практичного психолога, особливості ведення документації. Відбулася робота за запитом «Забезпечення інтересів і потреб дитини, що виховується у сім’ї, яка перебуває в кризовому стані. Робота практичного психолога, соціального педагога щодо проявів девіантної поведінки дитини».

Учасники відмітили позитивну динаміку в роботі інтервізійної групи: підвищився рівень довіри, компетентність спеціалістів, результативність спільної роботи у форматі інтервізії.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Хорошева Т.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.