Система Orphus

Про інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році

31 січня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2018 року.

 

На заході були присутні директор  ХРЦОЯО Сидоренко О.Л., начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО Шматько О.Є., методист організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО Чередник К.І.

До участі у нараді запрошувалися відповідальні за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах (містах) області, ОТГ, відповідальні за пункти реєстрації, відповідальні за ЗНО у ЗПТО та ЗВО І-ІІ р.а. у Полтавській області.

Начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО Шматько О.Є. висвітлила основні питання підготовки до проведення ЗНО-2018, розповіла про порядок реєстрації для участі у ЗНО-2018, зокрема особливості реєстрації випускників ЗЗСО поточного року та минулих років, студентів ЗВО І-ІІ р.а., учнів ЗПТО, ознайомила зі станом реєстрації на пробне тестування у 2018 році в Полтавській області.

Завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Кравченко Т. О. та методист  центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Барболіна Н.М. надали вичерпні відповіді на питання  учасників  наради.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Непорада В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.