Система Orphus

Проведено інструктивно-методичну нараду «Чемпіонат області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»: результати і перспективи»

30 січня 2018 року спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі проведена інструктивно-методична нарада «Чемпіонат області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»: результати і перспективи» для районних (міських) координаторів І (районного/міського) етапу Чемпіонату «Крок до бізнесу».

 

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся Манжура О.В., доктор економічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Шкоденко Л.А., методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, ознайомила координаторів із результатами проведення V Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» у 2017 році та умовами проведення Чемпіонату в 2018 році.

Юрко І.В., кандидат економічних наук, доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва, керівник молодіжного бізнес-центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», презентував правила проведення Чемпіонату та провів для учасників заходу консультування щодо методики проведення економічної ділової гри – комп’ютерної симуляції «Супермаркет-міні-4» та роботи з програмним забезпеченням цієї економічної гри.

Координатори отримали всі необхідні матеріали для проведення І етапу Чемпіонату в районах (містах) Полтавщини, переможці  яких зустрінуться 22 березня 2018 року на ІІ (обласному) етапі  VІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу».

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Шкоденко Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.