Система Orphus

Відбувся тренінг “Батьки — педагоги — шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства”

17 січня 2018 року в Зіньківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 пройшов одноденний тренінг для  освітян Зіньківського району «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства». Тренінг  проводився з метою  обговорення нагальних проблем взаємодії між батьками, педагогами та шкільною адміністрацією щодо  виховання дітей у сучасних сім’ях відповідно до педагогіки партнерства концепції Нової української  школи.

 

Тренер Зоя Бечкало, методист відділу національно-патріотичного виховання,  проаналізувала ключові положення, які стосуються батьківського самоврядування у новому рамковому Законі України «Про освіту». Під час заходу учасники обговорили нагальні проблеми взаємодії між батьками, педагогами та шкільною адміністрацією та спробували спільно напрацювати рекомендації для їх вирішення через налагодження ефективного діалогу та співпраці. Також зазначили,  що потрібно учасникам освітнього процесу усвідомити важливість стати однією командою з учнів, батьків, учителів та керівництва школи й оперувати поняттям «ми» під час вирішення всіх справ, які стосуються життя й розвитку навчального закладу. Слухачі тренінгу наголосили на важливості спільних заходів за участю школярів, батьків та педагогів як на етапі їх підготовки, так і проведення. Було також відзначено необхідність не лише мотивувати, але й навчати усі зацікавлені сторони комунікувати між собою.

Під час підсумкової дискусії учасники заходу відзначили важливість таких майданчиків для діалогу між батьками, учителями та шкільною адміністрацією, які сприятимуть зростанню взаємної довіри та можуть стати основою для ефективної співпраці для покращення української школи.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Бечкало З.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.