Система Orphus

У Полтавському ОІППО ім. М.В. Остроградського на засіданні вченої ради звітувалися за минулий рік та окреслювали перспективи на прийдешній

Засідання вченої ради відбулося 27 грудня 2017 р. відповідно до плану роботи Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

 

Під час проведення засідання обговорювалися питання:

1.Про ефективність науково-методичного супроводу роботи шкіл професійного зростання керівних кадрів (доповідали Королюк Світлана Вікторівна, к.п.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту освіти ПОІППО; Устименко Тетяна Анатоліївна, к.психол.н., доцент, в.о. професора кафедри менеджменту освіти ПОІППО).

2.Про затвердження звіту про роботуПолтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського у 2017 році.

3.Про затвердження плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського на 2018 рік.

4.Про схвалення робочих навчальних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2018 рік.

5. Про зарахування роботи вчителя технологій, креслення Боярського А.В. в обласній СДГ як проходження курсів підвищення кваліфікації та видачу свідоцтва.

6. Про рекомендацію до друку збірника матеріалів “Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2017 році в Полтавській області”.

7. Про рекомендації щодо подання видань до друку для затвердження на вченій раді ПОІППО.

Щодо першого питання прийняті наступні рішення:

1. Доповідь завідувача кафедри менеджменту освіти, к.п.н., доцента С.В.Королюк та в.о. професора кафедри менеджменту освіти, к.психол.н., доцента Т.А.Устименко щодо роботи шкіл професійного зростання керівних кадрів у Полтавській області взяти до відома.

2. Продовжувати здійснювати заходи в рамках діяльності зазначених шкіл.

Постійно

Працівники кафедри

3. Здійснювати змістовне висвітлення діяльності шкіл на сторінці кафедри менеджменту освіти сайту ПОІППО, у соціальних мережах, ЗМІ.

Постійно

Працівники кафедри

4. Розвивати професійну взаємодію учасників шкіл у районах, містах, розширити тематику шкіл, застосовуючи досвід діяльності діючих.

Упродовж 2018 -2019 рр.

Працівники кафедри

5. Передбачити в плані роботи кафедри менеджменту освіти запровадження нових форм діяльності шкіл професійного зростання освітян.

Січень 2018 р.

Працівники кафедри

Щодо другого та третього питань виступив ректор ПОІППО Зелюк Віталій Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, який підбив підсумки роботи інституту за 2017 рік, презентувавши звіт про роботу ПОІППО. Запропонував затвердити звіт за 2017 р. і план роботи інституту на 2018 р.

Корягіною Н.В., першим проректором ПОІППО, запропоновано схвалити  робочі навчальні програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2018 рік.

Пропозиції схвалити дані матеріали прийняті одноголосно.

Вченою радою також було ухвалено:

- зарахувати роботу вчителя технологій, креслення Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької районної ради Боярського Анатолія Володимировича в обласній спеціальній дослідницькій групі «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» з 01.01.2015 року по 27.12.2017 року як проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів технологій, креслення та видати йому свідоцтво;

- рекомендувати до друку збірник матеріалів “Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2017 році в Полтавській області” (укладачі Т.О.Кравченко, В.М.Непорада, О.О.Одарюк);

-рекомендації щодо подання видань до друку для затвердження на вченій раді ПОІППО.

В обговоренні питань взяли участь голова вченої ради Зелюк В.В., к.п.н., доцент, ректор ПОІППО та заступник голови вченої ради Клепко С.Ф., д.філос.н., доцент, проректор із наукової роботи ПОІППО.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Діденко С.Г.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.