Система Orphus

Різдвяний подарунок

Напередодні  великого свята Різдва Христового в Полтавський  обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  завітала гостя — Оксана Левкова, директор Всеукраїнської громадської організації  “Не будь байдужим!”.

 

Як і годиться  на новорічні свята, вона прийшла  не з порожніми руками.  Цінним джерелом інформації для  освітян області залишаються книжки.  Вони і стали гарним   подарунком   для працівників інституту та педагогів області, які матимуть можливість познайомитися з ними під час проходження курсів підвищення кваліфікації. Розмаїття книжок  вражає : це і  2 великі хрестоматії з української літератури XІX -XX ст., дослідження М.Жулинського,  В.Шевчука, збірка методичних рекомендацій до відзначення пам’ятних дат у загальноосвітніх навчальних закладах, нариси історії української революції 1917-1921 років та інші.

Щиро вдячні   за  такі подарунки громадській організації, яка  навіть своєю назвою закликає нас  не бути байдужими  до всього, що відбувається у державі, у нашому суспільстві і в кожного з нас.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Коваленко О.П.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.