Система Orphus

Вивчення забезпеченості потреб дитини: сучасні підходи та інструментарій

23 листопада 2017 року  на науковому семінарі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського із доповіддю на тему «Технологія оцінки потреб дитини та сім'ї як механізм соціально-педагогічного патронажу в найкращих інтересах дитини» виступила  Хорошева Т.В., методист центру практичної психології і соціальної роботи.

 

Тема доповіді є актуальною з огляду на реформування системи надання освітніх та психологічних послуг дитині та сім’ї. Технологія оцінки потреб дитини та сім'ї містить сучасний інструментарій та алгоритм роботи з проблеми супроводу дітей із сімей, що потрапили у кризовий стан.

На семінарі висвітлено концептуальні ідеї та наукове підґрунтя технології, представлено систему оцінювання забезпеченості потреб дитини та сім’ї.  Модель оцінки дозволяє здійснити не тільки аналіз кризової ситуації, але і самоаналіз дорослими власного батьківського потенціалу – отже має просвітницький та формувальний ресурс.

У обговоренні доповіді були порушені питання напрямків впровадження технології в закладах освіти області.

Із матеріалами семінару можна познайомитися за посиланням: http://poippo.pl.ua/na-dopomohu-osvitianam/naukovyi-seminar-poippo .

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Хорошева Т.В.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.