Система Orphus

Визначено переможців відбіркового етапу обласного конкурсу «Учитель року-2018»

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Департаментом освіти і науки та Полтавським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України проводить обласний конкурс «Учитель року-2018». Цього року Міністерством освіти і науки України визначені  номінації: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

22 грудня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено відбірковий етап ІІ (обласного) туру конкурсу.

 

Учасники презентували власний досвід, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання навчальних предметів у визначених номінаціях. Попередньо членами журі було оцінено надіслані матеріали з досвіду роботи конкурсантів.

До складу фахових журі увійшли методисти, науковці, учителі області, представники громадських організацій та батьківської громадськості.

На участь у ІІ (обласному) турі конкурсу цьогоріч зареєструвалося 69 учасників, серед яких члени журі обрали 20 найкращих – по 5 у кожній із 4 номінацій.

Під час представлення власного педагогічного досвіду конкурсанти показали себе фахівцями високого рівня – майстрами-педагогами, здатними творчо реалізувати як традиційні форми і методи навчання, так і новітні освітні технології.

Перебіг конкурсу висвітлюється на офіційному сайті обласного конкурсу «Учитель року» (http://ur.poippo.pl.ua/).

Очний етап ІІ (обласного) туру конкурсу відбудеться з 06 по 09 лютого 2018 року. У цей період на конкурсантів чекають нові випробування: практична робота, методичний практикум, урок, які пройдуть на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38. А вже 09 лютого 2018 року високоповажне журі оголосить четвірку кращих, котрі представлятимуть Полтавщину у заключному турі найпрестижнішого конкурсу фахової майстерності педагогічних працівників.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти.

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Бажаємо конкурсантам творчої наснаги та успіхів у подальших випробуваннях!

 

 

 

Відео-матеріал:

https://misto-tv.poltava.ua/news/27079/

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Дика І.В.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.