Система Orphus

“Мудрий скарбничий – пам`ять людська ...”

У спеціальній навчально-педагогічній бібліотеці ПОІППО ім.М.В.Остроградського з`явилась цікава книга “Тютюнник Григорій. Вир : роман ; Тютюнник Григір : кіносценарій”, видану у видавництві “Дивосвіт” (Полтава) у 2017 році., передана Олексієм Івановичем Неживим, доктором філологічних наук, професором, родом з Полтавщини, викладачем Луганського університету, який через російську агресію і окупацію вимушений переїхати до рідної Полтави. До того ж, О.І. Неживий – знаний текстолог; його текстологічні доповнення до критичних розвідок, зауваження щодо відновлення первісних текстів, виявлення слідів редакційних та цензурних втручань уже привернули увагу читачів. Цього разу він також є автором передмови та укладачем тексту вищезгаданої  книги.

 

Уперше роман “Вир” видатного українського письменника Григорія Тютюнника, що відзначений Шевченківською премією в 1963 році, виходить без насильницьких скорочень правдивих сторінок про трагедії 30-х років XX століття. Також уперше органічним складником цієї книжки став кіносценарій за романом “Вир”, автор якого − молодший брат, Шевченківський лауреат Григір Тютюнник.

Тютюнникові твори двох славетних земляків, що народилися в селі Шилівці Зіньківського району, Полтавщина дарує усій Україні.

tiutiunnyk

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Курєнкова Т.Є., Тимчук О.В.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.