Система Orphus

Продовжується експериментальна робота щодо впровадження медіаосвіти

Медіаосвітяни Полтавської області окреслили конкретні кроки щодо реалізації І етапу всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику»

 

У ПОІППО пройшла інструктивно-методичної нарада з упровадження всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» на базі загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області (у форматі вебінару).

На он-лайн зв'язку з  представники експериментальних закладів освіти та координатори з питань дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності органів управління освітою, яким підпорядковуються навчальні заклади були С.Ф.Клепко - проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського з- наукової роботи, К.М. Муліка, координатор експериментальної роботи у Полтавській області, завідувачка центру практичної психології і соціальної роботи та Т.А.Устименко координатор “Школи медіаосвіти” професор кафедри менеджменту освіти ПОІППО.

Учасники семінару обговорили актуальні теми: про наступність дослідно-експериментальної роботи з медіаосвіти та особливості упровадження нового всеукраїнського експерименту; про проектування критеріїв оцінки медіасередовища школи/освітнього закладу; про планування дослідно-експериментальної роботи на 2018 рік на базі експериментальних закладів освіти Полтавської області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Устименко Т.А.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.