Система Orphus

Проект «Вчимося жити разом» зібрав на он-лайн курси більше 800 вчителів основ здоров’я Полтавщини

Учителі закладів загальної середньої освіти Полтавщини активно розпочали навчання на дистанційних курсах «Вчимося жити разом» та "Основи здоров’язбережної компетентності". У рамках проекту здійснюється навчання на он-лайн курсах педагогів навчальних закладів, які викладають предмет «Основи здоров’я» у 1-9-х класах в рамках чинних стандартів для початкової, основної та старшої школи з метою оволодіння концептуальними та методичними основами формування у дітей і підлітків здоров’язбережної і соціальної компетентностей.

 

Дистанційні он-лайн курси є складовими двокомпонентної моделі підготовки педагогів як в рамках діючих стандартів освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура», так і  в рамках  освітньої галузі "Соціальна і здоров'язбережна", передбаченою концепцією і проектом стандарту Нової української школи.

1

 

 

Цей курс цікавить не лише наших вчителів, його проходять за бажанням педагоги з багатьох країн світу :

2

 

В Україні навчання здійснюється за сприяння Міністерства освіти і науки  України (наказ від 21.04.2017 № 624 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»), Громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Реалізація проекту розрахована по 2020 рік і здійснюється у закладах загальної середньої освіти нашої області відповідно до Плану дій, затвердженого ДОН Полтавської ОДА.

Курс складається з п’яти модулів. Усі необхідні теоретичні матеріали розміщені на сайті http://autta.org.ua/ua/On-line_coursues. Час і терміни навчання не обмежені. Навчання необхідно пройти до 1 вересня 2018 року учителям, які будуть викладати основи здоров’я в 1-9 класах у наступному навчальному році. Варто зазначити, що сертифікат не замінює посвідчення курсів підвищення кваліфікації вчителів, а буде його складовою (робота у між курсовий період).

Станом на 10 грудня 2017 загалом зареєстровано для навчання на он-лайн курсах 805 педагогів Полтавщини. Серед них: на курсі "Основи здоров’язбережної компетентності" – 520 осіб, а на курсі «Вчимося жити разом» - 285 осіб. Отримали сертифікати 348 учителя основ здоров’я. Важливо, що педагоги, які пройшли навчання, дали схвальні відгуки за розташовані на сайті навчальні матеріали та коректні тестові завдання.

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Козак І.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.