Система Orphus

Проведені засідання школи фахового зростання для учителів-учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Відповідно до плану роботи інституту та з метою покращення результатів участі вчителів Полтавської області у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2018» 8 грудня 2017 рокуна базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведені засідання школи фахового зростання для учителів української мови та літератури, німецької мови, фізики та фізичної культури – переможців І (районного) міського туру.

 

Цього року вчителі змагатимуться за звання «Учитель року-2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

Засідання проводяться з метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, надання кваліфікованої навчальної, інформаційної та методичної допомогиучителям навчальних закладів області у підготовці до всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Усього у засіданнях взяли участь 66 педагогічних працівники з районів та міст Полтавської області.

Педагогічні працівники ознайомились з особливостями участі у даному конкурсі фахової майстерності, що в майбутньому допоможе їм результативно виступити на обласному та всеукраїнському рівнях. Також учасники засідань обговорили актуальні питання з викладання предметів, отримали корисні настанови від методистів, науковців інституту та минулорічних учасників і переможців конкурсу «Учитель року».

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Дика І.В.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.