Система Orphus

Про інструктивно-методичну нараду з питань особливостей організації у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

5 грудня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбулася інструктивно-методична нарада з питань особливостей організації у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 

          До участі у нараді запрошувалися відповідальні за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах (містах) області, ОТГ.

          Відкрила захід завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти ПОІППО Кравченко Т.О., яка привітала учасників та озвучила питання наради.

          Методисти центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту Барболіна Н.М. та Одарюк О.О. підбили деякі підсумки проведення ЗНО у 2017 році у Полтавській області.

          На нараді особлива увага зверталась на проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2018 році та надане роз'яснення щодо оновлення інформації про заклади освіти в довідниках інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти.

          Також опрацьована інформація щодо особливостей організації та проведення міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2018.

          На всі запитання, що виникали в учасників наради, працівниками центру надані вичерпні відповіді.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Одарюк О.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.