Система Orphus

Про ХІV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В. Остроградського “Щастя — це коли тебе чують... “

 6 грудня в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В. Остроградського у рамках ХІV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся перегляд документальної стрічки  “Щоденник”. Це фільм-роздум про підліткове життя та його складнощі. До обговорення долучилися слухачі курсів  підвищення кваліфікації, методисти та викладачі інституту.

 

          У Полтаві та Полтавській області фестиваль триває з 20 листопада.      Регіональним координатором фестивалю на теренах Полтавщини є Полтавська філія Суспільної служби України.

          Мета Мандрівного фестивалю: сприяти  популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.     Місія Мандрівного фестивалю: створення можливостей  для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу; сприяння розвитку критичного мислення, формування активної громадянської позиції й поваги до людської гідності як до найвищої цінності.

          Своїми враженнями від перегляду поділилися вчителі зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів області:   “Щоденник” - це “сповідь” юнака, котрий у короткому відео показав нам обличчя свого покоління”.  “Особливо мене вразила розповідь хлопця про свою вчительку, болісне переживання втрати дорослого друга, який його розумів і підтримував”...  

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чирка В.В., Бечкало З.М.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.