Система Orphus

Освіта для майбутнього: педагоги навчалися працювати з медіатекстами

30 листопада 2017 року в рамках роботи “Школи медіаосвіти”, яка вже третій рік діє на кафедрі менеджменту освіти ПОІППО ім.М.В.Остроградського відбувся обласний семінар «Медіатекст: ознаки, характеристики, особливості сприйняття».

 

  З вступним словом про важливість медіграмотності як сучасної компетентності та актуальність запровадження медіаосвіти в навчальний процес перед освітянами виступила завідувачка кафедри Світлана Королюк  - кандидат педагогічних наук, доцент, майстер-тренер з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.

   Учасники семінару в інтерактивній формі із застосуванням практичних та рефлексивних  процедур відпрацювали три теми: “Біблійні історії в дзеркалі особистості та мистецтва” (автор і модератор - Тетяна Водолазська, кандидат педагогічних наук, ст. викладач кафедри менеджменту освіти ПОІППО, сертифікований тренер з критичного мислення, тренер Нової української школи); «Взаємопорозуміння в комунікації: шляхи до ефективності» (автор і модератор Віта Маслова - ст. викладач кафедри педагогічної майстерності, експерт-екофасилітатор) та «Краса як медіатекст: тренди формування та трансформації” (автор і модератор Тетяна Устименко, к.псих.н., доцент, професор кафедри менеджменту освіти ПОІППО, сертифікований тренер з медіаосвіти).

   Всі учасники — а це понад 30 осіб з різних міст та районів області, серед яких викладачі вишів, шкіл, практичні психологи та соціальні педагоги — відмітили актуальність теми та високу практичну значимість отриманого на семінарі інструментарію для власної діяльності. 

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Устименко Т.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.