Система Orphus

Відбулося засідання експертної комісії при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО

30 листопада 2017 року відбулося засідання експертної комісії при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО. У засіданні взяли участь методисти районних (міських) методичних кабінетів, які відповідають за психологічну службу, практичні психологи різних типів навчальних закладів області, що розробили та апробували корекційно-розвивальні програми з дітьми з особливими освітніми потребами  (всього 17 осіб).

 

Члени експертної комісії заслухали авторів корекційно-розвивальних програм та проаналізували 9 корекційно-розвивальних та тренінгових програми, які  подані для здійснення експертизи.

Анотації до корекційно-розвивальних програм для використання в навчальних закладах Полтавської області, що затверджені експертною комісією, розміщенні на сторінках ЦППСР на сайті ПОІППО (http://poippo.pl.ua/pidrozdily/tsentr-praktychnoi-psykholohii-i-sotsialnoi-roboty?id=598).

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Самойлюк О.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.