Система Orphus

Відбулося засідання методичного практикуму для працівників інституту

30 листопада 2017 року у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського для працівників інституту відбувся методичний практикум-дискусія з теми «Педагогічна свобода вчителя: методичний супровід», який започаткували з метою поширення інноваційного педагогічного досвіду, активізації творчого потенціалу та створення умов для фахового зростання працівників.

 

Ведуча дискусії Золотухіна Вікторія Миколаївна, завідувачка центру координації діяльності методичних служб організувала роботу так, що кожен бажаючий міг висловити власні міркування з визначеної проблеми. Активними учасниками дискусії були методисти інституту Бардаченко А.І., Крилевець М.П., Коваленко О.П., Бур’ян В.І.

Учасники методичного практикуму обговорили актуальні питання реформування освіти, вимоги до методиста та вчителя школи майбутнього у контексті Концепції «Нова українська школа»; відзначили, що успіх інноваційних змін, у першу чергу, залежить від учителя, його творчого потенціалу, готовності до освіти впродовж життя. Учасниками були висловлені пропозиції щодо висвітлення цих питань на курсах підвищення кваліфікації та у міжатестаційний період.

Така форма роботи має свою результативність, спонукає методистів до подальшої творчої професійної діяльності.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): І.В.Дика

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.