Система Orphus

Проведено обласний семінар-практикум «Оновлення змісту роботи позашкільних навчальних закладів шляхом розроблення авторських програм»: досвід Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості

22 листопада 2017 року на базі Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар-практикум «Оновлення змісту роботи позашкільних навчальних закладів шляхом розроблення авторських програм» для методистів методичних кабінетів (центрів) районів, міст та об’єднаних територіальних громад, які координують позашкільну освіту.

 

На семінарі-практикумі обговорювалося питання розроблення авторських навчальних програм та творчих проектів. Директором Калашник Н.Г. та методистом Бутенко О.В. Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості було презентовано творчі проекти «Творчість юних – майбутнє України» і «Біла лілея».

В практичній частині семінару-практикуму були проведені майстер-класи: з декоративно-ужиткового мистецтва «Виготовлення прикраси «Букет квітів» у техніці цумамі канзаші», «Виготовлення аплікації «Соняшник» у техніці кінусайга» та з декоративного розпису «Краса родом з Петриківки. Створення панно «Осінній настрій». Також учасники семінару побували на занятті за навчальною програмою з позашкільної освіти гуманітарного напряму гуртка раннього розвитку «Цікава математика» з теми: «Геометричні фігури» та занятті клубу картингу «Темп» з теми «Екіпірування спортсмена-картингіста».

Під час екскурсії до духовної перлини –  Козельщинського монастиря Різдва Пресвятої Богородиці педагоги дізнались про  історію будівництва монастиря, ознайомились із історичною довідкою свята Різдва Пресвятої Богородиці.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Красницька О.А.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.