Система Orphus

Відбувся обмін досвідом з питань превентивного виховання та волонтерства між запорізькими та полтавськими педагогами

Минулого тижня загальноосвітні навчальні заклади та громадські організації Полтавщини, з якими співпрацює Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, з метою обміну кращими практиками та отримання нових поглядів з превентивного виховання та волонтерської діяльності, мали честь приймати освітян Запорізької області.

 

Змістовним і насиченим був діалог між колегами у Великосорочинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області. Педагогічний колектив закладу представив свої напрацювання, а гості провели цікавий і пізнавальний майстер-клас «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримки інституцій».

Неабиякий інтерес відвідувачів викликав візит до Полтавської загальноосвітньої школи  № 24, де панує атмосфера тепла, доброзичливості, давні традиції виховання здорового способу життя у школярів.

Із великим інтересом педагоги та учні цього навчального закладу взяли участь у майстер-класі запорізьких колег з питань залучення учнів до  волонтерської діяльності.

Невимушений діалог між полтавськими та запорізькими колегами відбувався в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної діяльності, БФ «Світло надії», Полтавському батальйоні небайдужих. Ці зустрічі показали, що педагоги обох областей із радістю переймають досвід роботи один одного, мають дуже багато креативних ідей та напрацювань і побажання подальшої співпраці.

Не лишилися байдужими гості до історичних перлин Полтавщини.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Козак І.О.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.