Система Orphus

Проведення засідання інформаційної трибуни на тему «Вивчення спрямованості мовленнєвої компетентності дітей із особливими освітніми потребами»

21 листопада 2017 року на базі Полтавського навчально-реабілітаційного центру  Полтавської обласної ради  відбулось засідання інформаційної трибуни для вчителів-логопедів області на тему «Вивчення спрямованості мовленнєвої компетентності дітей із особливим освітніми потребами».

 

У заході взяли участь 30 вчителів-логопедів.

У ході засідання корекційні педагоги навчально-реабілітаційного центру продемонстрували модель допомоги дітям з розладами аутичного спектру в період реформування Нової української школи. На базі Полтавського навчально-реабілітаційного центру проходить експеримент за програмою «Аутизм: проблеми комплексної допомоги», який започаткував Центр неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та до університетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (керівник Осровська К.О.).

Учасникам була надана можливість ознайомитися з матеріальною базою для навчання та виховання дітей з аутизмом та перейняти майстерність  вчителів-логопедів центру. Всіх зацікавила доповідь Чубенко О.В., вчителя-логопеда Полтавського навчально-реабілітаційного центру, на тему «Вплив стимуляції мозжечка на формування мовлення дітей з розладами аутичного спектру. Робота з балансуючою дошкою».

Вчителі-логопеди області відмітили спрямовуючу роль інституту післядипломної освіти в підвищенні професійної компетентності вчителів дітей з інтелектуальними порушеннями.

image1

Чубенко О.В., вчитель-логопед
Полтавського навчально-реабілітаційного центру
та учасники інформаційної трибуни

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Тимошенко Н.П.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.