Система Orphus

Роль методичної служби у формуванні професійної компетентності педагогічних працівників для реалізації Концепції «Нова українська школа». Кобеляцький досвід

16 листопада 2017 року на базі Кобеляцького районного методичного кабінету відбувся обласний семінар-практикум завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад «Роль методичної служби у формуванні професійної компетентності педагогічних працівників для реалізації Концепції «Нова українська школа».

 

У вступному слові ректор інституту В.В. Зелюк наголосив, що реалізація Концепції «Нова українська школа», успіх іноваційних змін, у першу чергу, залежить від учителя, його творчого потенціалу, готовності до освіти впродовж життя, здібності до гнучкого соціально-педагогічного мислення, гуманістичної спрямованості особистості. У своїх виступах Шевченко Т.В., голова Кобеляцької районної державної адміністрації, Кішінський В.І., голова Кобеляцької районної ради, наголосили про готовність владних структур всіляко сприяти здійсненню освітньої реформи в районі. Начальник відділу освіти Коваль Н.М. повідомила про перспективи розвитку освітньої галузі району в умовах реалізації Закону України «Про освіту». Інформаційно-насиченим та методично ґрунтовним був виступ досвідченої завідувачки районним методичним кабінетом Мужайло А.Н. Продовженням розмови з теми семінару стала презентація фрагменту фестивалю методичних ідей та педагогічних знахідок районних методичних об'єднань та постійно діючих семінарів «Від професійного зростання до педагогічної майстерності».

Знайомство учасників семінару з досягненнями педагогічних колективів Бутенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Олеся Гончара, Світлогірської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів ім. А.П. Біленка, Кобеляцького дошкільного навчального закладу №2 «Золотий півник», Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості ім. М.А Касьяна засвідчило про системну, багаторічну, творчу роботу методичного кабінету спільно з відділом освіти щодо питань організації ефективної методичної роботи, як форми підвищення професійної компетентності, що складається з удосконалення знань та аналізу власного досвіду.

Керівники методичних служб особливо відмітили досвід вчителя предмету «Захист Вітчизни» Дриги М. В. щодо створення і діяльності навчально-методичного комплексу «Захист Вітчизни» як освітньо-виховного середовища формування особистості старшокласників Бутенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час підбиття підсумків перебування на Кобеляччині, проректор інституту Корягіна Н.В. відзначила суттєву роботу педагогів, методистів та управлінців у створенні ґрунтовної бази  для подальшого реформування освіти в регіоні.

17 листопада 2017 р. на базі навчального корпусу №2 Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено нараду та круглий стіл «Нормативно-правове забезпечення діяльності методичних служб». Обговорені питання стосуються організації спільної роботи у 2018 році.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Золотухіна В.М.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.