Система Orphus

На Полтавщині стартував проект «Міст до вищої освіти у Німеччині»

18 листопада 2017 року на базі ПОІППО імені М. В. Остроградського відбулася презентація програми Гете-Інституту «Міст до вищої освіти у Німеччині», яка дозволяє вступити до німецького вищого навчального закладу відразу після завершення школи, не відвідуючи додаткові підготовчі курси та не складаючи іспитів. У заході взяли участь більше ста учнів, батьків та вчителів зі всієї області, що свідчить про значний інтерес до програми.

 

«Міст до вищої освіти у Німеччині» - це стипендійна програма, що забезпечує мовну і фахову підготовку, ознайомлення з особливостями викладання, навчання та перебування в університетському містечку, а також із соціальним життям в Німеччині.

Програма розрахована на учнів, починаючи з 9-го класу, з високим середнім балом, у першу чергу з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін (MINT) та володінням німецькою мовою на рівні починаючи з А2.

До цього часу до даної програми зараховували учнів з 14 міст, у яких у Гете - Інституту є партнери в особі Центрів вивчення німецької мови, тому учні Полтавської області не мали можливості брати в ній участь. У цьому році концепція програми була переглянута, розроблені онлайн-курси німецької мови рівня В1 та В2, що дає можливість брати участь у програмі учням зі всієї України.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Шарій-Якубовська Є.І., Вовченко О.М.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.