Система Orphus

Про зустріч із патрульними поліцейськими

В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною метою Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме з 13 по 19 листопада, є зміцнення транспортної дисципліни серед учасників дорожнього руху, активізація роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху та проведення профілактичних заходів із попередження дорожньо-транспортних пригод. Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського не стоїть осторонь соціальних проблем.   

 

15 листопада 2017 року  в інституті відбулася  зустріч із патрульними поліцейськими у форматі відкритого діалогу. Учасники заходу вільно поспілкувались з екіпажем патрульних та ставили численні запитання.

Працівники дізналися про основні принципи діяльності поліцейського, про те, що патрульна поліція забезпечує цілодобове патрулювання і в разі потреби регулює дорожній рух. Патрульна поліція перша, хто реагує на повідомлення про правопорушення; вона самостійно їх виявляє і припиняє. І нарешті, патрульна поліція постійно спілкується і співпрацює з громадянами України.

Серед причин, що зумовлюють велику кількість ДТП, слід виділити: перевищення водіями швидкості, порушення правил маневрування, недотримання безпечної дистанції та інтервалу, нехтування ПДР під час проїзду перехресть. Разом з тим, патрульні вкотре закликали водіїв не користуватись мобільними телефонами під час керування автомобілем, адже це відволікає від ситуації на дорозі, котра змінюється постійно.

Ця зустріч покликана підвищити обізнаність громадян та їх розуміння реформи Національної поліції України, розвину ти продуктивні взаємостосунки між поліцією та місцевою громадою, інформувати про впровадження реформи та роль патрульної поліції у щоденному житті мешканців міста.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Бечкало З.М.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.