Система Orphus

Нова українська школа. Зустріч першопрохідців

15 листопада 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбуся черговий семінар-тренінг для учителів пілотних шкіл області.  До роботи семінару долучилися викладачі Полтавського державного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренка та спеціалісти Департаменту освіти і науки.

 

Учителі експериментальних пілотних класів ділилися власними здобутками з питань впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Мова йшла не тільки про особливості роботи за тижневими Модельними начальними програмами, а й про діяльнісний та інтегрований підхід в умовах Нової української школи, про методику та практику проведення ранкової зустрічі, інтегрованих занять з курсу «Я досліджую світ», про адаптацію першокласників, партнерство школи та сім’ї. Учителі також відповіли на запитання колег-викладачів, які в свою чергу подякували за змістовну зустріч.

Учасники тренінгу працювали над техніками розвитку емоційного інтелекту дитини, вчилися Classroom-менеджменту. Виконуючи  різноманітні завдання, педагоги виявляли креативність, творчість, набували навичок взаємодії, командної роботи, формували компетентності, необхідні для успішної самореалізації у професійній діяльності.

Приємно було спостерігати, як у командну роботу жваво включалися всі присутні. А це означає, що змін і реформ в освіті чекає уся освітянська спільнота, усі, кому небайдужі дитячі мрії, прагнення пізнавати нове, змінювати і змінюватись.

Дякуємо Всеукраїнському фонду «Крок за кроком» за організаційно-методичне забезпечення роботи тренінгу.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Крилевець М.П.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.