Система Orphus

Створюємо умови, виховуємо, розвиваємо разом з батьками

2 листопада 2017 року у Полтавському дошкільному навчальному закладі (яслах / садку) № 47 “Золота рибка” (завідувач Світлана Володимирівна Лучініна) відбулася управлінська практика завідувачів дошкільних навчальних закладів області, слухачів курсів підвищення кваліфікації Полтавського ОІППО на тему “Створюємо умови, виховуємо, розвиваємо разом з батьками”. Керівниками практики були доцент кафедри менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук Ніна Іванівна Курмишева і методист кафедри Любов Йосипівна Паламаренко.

 

Практика пройшла насичено і плідно. Світлана Володимирівна ознайомила присутніх із метою та пріоритетними завданнями роботи ДНЗ музейно-педагогічним напрямом роботи дошкільного закладу; глибоко і детально розкрила методологію упровадження у практику роботи ПДНЗ № 47 “Золота рибка”основ партнерської педагогіки. Провела коротку оглядову екскурсію приміщенням закладу. Окремо зупинилася на адміністративній складовій освітнього менеджменту, що упроваджується у закладі. Зокрема, були розглянуті такі питання: мета та параметри аналізу роботи педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу ДНЗ, примірна циклограма (на місяць) контрольно-аналітичної діяльності завідувача ДНЗ з адміністративо-господарських питань та ін. Вихователь-методист Алла Олексіївна Голодова ознайомила присутніх із інноваціями, що упроваджуються у освітньому процесі.

Продовжили знайомство із садочком змістовні і цікаві фрагменти занять вихователів: Ірини Вікторівни Моргун (група “Казочка”), Ганни Миколаївни Таран та Ольги Юріївни Глущенко (група “Ромашка”). Завідувачі ДНЗ стали учасниками народознавчого свята за участю батьків вихованців, що носило екологічний характер (керівник музичний Тетяна Іванівна Благодарьова), та інтерактиву “Золота рибка” (практичний психолог Віра Павлівна Калініченко).

Перспективний досвід управлінської діяльності адміністрації навчального закладу, відкритість та бажання ділитися власними напрацюваннями, ідеями, щирість та завзятість у роботі всього педагогічного колективу, готовність до подальшої співпраці справили незабутнє враження. Допитливі гості щиро дякували за насичену та плідну роботу Світлані Володимирівні та всій її команді. Дякуємо Вам і вашій команді за Ваш труд, за оптимізм і готовність ділитися досвідом! 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Курмишева Н.І.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.