Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

6 листопада 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання: «Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області» (доповідач: Одарюк О.О., методист центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти); «Про інформування діяльності ПОІППО та взаємодію із засобами масової інформації» (доповідач: Стоцька О.В, методист редакційно-видавничого відділу).

 

Одарюк Олена Олександрівна у своєму виступі доповіла про організаційно-методичний супровід зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області.

Проаналізувала результати зовнішнього незалежного оцінювання  випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року Полтавської області у порівнянні з середнім показником по Україні, в розрізі районів та ОТГ.

Висвітлила результати державної підсумкової атестації з української мови, математики, історії України, англійської мови за рівнями навчальних досягнень випускників ЗНЗ 2017 року Полтавщини.

Вказала на кількість 200-бальників області та назвала перелік навчальних закладів, випускники яких отримали 200-бальні результати.

Стоцька Олена Вікторівна охарактеризувала основні показники взаємодії ПОІППО із ЗМІ, координованої прес-центром, за 2014-2017 роки: видання вісника «ПОІППО-Новини» (10 випусків щорічно), співпраця із регіональними, всеукраїнськими ЗМІ (щорічно 50 медіаповідомлень) та участь працівників інституту в освітніх передачах.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.