Система Orphus

Проведено обласний семінар-практикум «Формування фізичних та морально-вольових якостей на уроках фізичної культури та «Захисту Вітчизни»

25 жовтня 2017 року на базі Градизької гімназії ім. Героя України  О. Білаша Глобинського району відбувся обласний семінар-практикум «Формування фізичних та морально-вольових якостей на уроках фізичної культури та «Захисту Вітчизни». У заході взяли участь  методисти методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об’єднаних територіальних громад, які координують предмети «Фізична культура» та «Захист Вітчизни»; керівники районних (міських) методичних об’єднань вчителів фізичної культури та «Захисту Вітчизни»; учителі предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни».

 

Під час пленарної частини Салімон Алла Петрівна, директор Градизької гімназії імені Героя України О. Білаша презентувала навчальний заклад.

Завідувач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров'я людини Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат педагогічних наук, Мороз Юрій Миколайович розкрив теоритичні аспекти розвитку морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури.

 Про застосування новітніх технологій для удосконалення навчального процесу з предмету «Захист Вітчизни» розповів у своєї доповіді Бариш Олег Миколайович, учитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського, переможець обласного етапу «Учитель року–2016».

Вразили учасників семінару екскурсії в музей «Історія Градизька від заплав Дніпра до Кременчуцького водосховища» та історико-краєзнавчий музей, які провели Ковалевська Людмила Вікторівна, учитель історії та ії колеги.

У практичній частині семінару учасникам представили фрагменти уроку з фізичної культури («Розвиток моторики» – Білявський Валерій Вадимович, учитель фізкультури)  та з предмету «Захист Вітчизни» («Орієнтування на місцевості з елементами подоланням перешкод та вогневої підготовки»  – Ніценко Микола Володимирович, учитель предмету «Захист Вітчизни»), а також виступ команди «Побратими», Градизької гімназії імені Героя України О. Білаша, переможця районного етапу гри «Сокіл» (Джура») – 2017.

На завершення учасники семінару підвели підсумки роботи та прийняли рекомендації.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сич О.В.

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.