Система Orphus

Тонкощі адміністративної роботи у ДНЗ: із досвіду Людмили Єськової

11 жовтня 2017 року у Полтавському дошкільному навчальному закладі яслах / садку № 43 “Дзвіночок” (завідувач Людмила Юріївна Єськова) відбулася управлінська практика завідувачів дошкільних навчальних закладів області, слухачів курсів підвищення кваліфікації Полтавського ОІППО. Керівниками практики були доцент кафедри менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук Ніна Іванівна Курмишева і методист кафедри Любов Йосипівна Паламаренко.

 

Практика пройшла насичено і плідно. Людмила Юріївна ознайомила присутніх із пріоритетним напрямом роботи дошкільного закладу — трудового виховання; глибоко і детально розкрила методологію його упровадження у практику роботи ПДНЗ № 43 “Дзвіночок”. Провела коротку оглядову екскурсію приміщенням закладу, представила модель управлінської діяльності керівника сучасного навчального закладу. Окремо зупинилася на адміністративній складовій менеджменту, що упроваджується у закладі. Гострий інтерес гостей викликали питання документообігу та організації харчування в закладі.

Продовжили знайомство із садочком змістовні і цікаві фрагменти занять вихователів: Людмили Володимирівни Лазько (“Осінні дарунки”), Лілії Олександрівни Топтун (“Мандрівка в казку”), Ірини Анатоліївни Педан (“Золота осінь”), Таїсії Петрівни Алімової (“Лісова пригода”), Анни Ігорівни Фаліни (“Ниточко, котись, в килимочок заплетись”). Зачарували гостей майстер-класи вихователя-методиста закладу Ольги Миколаївни Шило з куміхімо та Валентини Борисівни Ялинник з карвінгу.

Перспективний досвід управлінської діяльності адміністрації навчального закладу, відкритість та бажання ділитися власними напрацюваннями, ідеями, щирість та завзятість у роботі всього педагогічного колективу, готовність до подальшої співпраці справили незабутнє враження. Допитливі гості засипали господарів запитаннями та уточненнями, і лише задовольнивши всій професійний та інформаційний голод щиро дякували за насичену та плідну роботу Людмилі Юріївні та всій її команді.

Кілька відгуків із числа обміну враженнями від побаченого слухачів курсів підвищення кваліфікації: “Чудові техніки викладання у вихователів, прекрасні гуртки, тепла атмосфера в садочку!” (Атаманюк В.І., Решетилівський р-н), “Ткацтво!!! Заняття в молодшій групі відмінне! Усмішка дітей!” (Антонюк А.О., Полтавський р-н), “Дуже вразили техніки, які нам презентували... Дякую!!!” (Веремійчик Л.І., Машівський р-н), “Дружна команда однодумців зі спільною метою” (Бородай Л.П., м. Лубни). Від себе додам: усе, чим і як живе навчальний заклад, залежить, у першу чергу, від особистості керівника, менеджера освіти. Людмила Юріївна Єськова, завідувач Полтавського дошкільного навчального закладу ясел / садка № 43 “Дзвіночок”, продемонструвала вищий рівень управлінського професіоналізму. Дякуємо Вам і вашій команді за Ваш труд, за оптимізм і готовність ділитися досвідом! 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Курмишева Н.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.