Система Orphus

У Полтавському ПОІППО відбулося засідання ректорату

9 жовтня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому розглянуто питання: «Про психологічне забезпечення та соціально-педагогічний патронаж навчально-виховного процесу в навчальних закладах інтернатного типу» (доповідачі: Хорошева Т.В., Самойлюк О.М., методисти центру практичної психології і соціальної роботи); «Про співпрацю ПОІППО з Полтавським юридичним  інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» (доповідач: Міщенко І.О. , методист відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін)

 

У своєму виступі Хорошева Тетяна Вікторівна доповіла про забезпеченість навчальних закладів інтернатного типу спеціалістами психологічної служби, висвітлила основні напрямки роботи практичних психологів з дітьми, батьками та педагогічними працівниками.

Самойлюк Ольга Миколаївна доповіла про організаційно-методичне забезпечення корекційно-відновлювального та розвивального напрямку роботи спеціалістів психологічної служби та особливості здійснення соціально-педагогічного патронажу в інтернатного типу  навчальних закладах.

 Міщенко Ірина Олександрівна доповіла про співпрацю Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського з Полтавським юридичним  інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за період  2012-2017 років.

Доповідачі отримали відповідні доручення ректорату.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Л.А.Чупрікова

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.