Система Orphus

Про проведення тренінгів «Надання допомоги людям з інвалідністю у разі виникнення/загрози виникнення надзвичайних ситуацій…»

З 6 по 8 вересня 2017 року  Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського спільно з Головним  управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області проведено тренінг  для працівників освітніх закладів, де перебувають люди з інвалідністю. 

Метою тренінгів було набуття, удосконалення, розширення та оновлення знань, умінь і навичок працівників системи освіти щодо дій у разі виникнення/загрози виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення безпеки людей даних категорій,  надання їм домедичної  та психологічної допомоги.  Під час навчання застосовувалось поєднання теоретичного, практичного матеріалу та наглядних відпрацювань.

Це вже третій цикл занять для освітян. Перші були організовані та проведені у квітні та червні цього року.Даними тренінгами охоплено уже понад 90 педагогічних працівників області. По завершенню навчання слухачам вручено відповідні сертифікати. 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): З.М.Бечкало

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.