Система Orphus

«…Я вибрала долю собі сама…»

18 липня 2017 року виповнюється 80 років доктору педагогічних наук, професору, дійсному члену Національної академії педагогічних наук України Ільченко Вірі Романівні.

 

Вельмишановно Віро Романівно,

прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Працювати разом із Вами не лише почесно, але й вельми відповідально. Ваші професіоналізм та невичерпна енергія, багаторічна самовіддана та наполеглива праця сприяли розвитку сучасної освіти як в Україні, так і далеко поза її межами. Розроблена Вами модель цілісної освіти «Довкілля» по праву вважається однією з найкращих в освітньому просторі вітчизняної школи.

Своєю щоденною працею Ви створюєте нову «педагогічну поему», наповнюєте оптимізмом та енергією серця освітян та спонукаєте нас, своїх колег, до творчого пошуку.

Переконані, що Ваші досвід і майстерність ще довго будуть нам за надійний орієнтир у професійному зростанні, а Вам допоможуть і надалі успішно реалізовувати Ваші творчі плани та задуми.

Від щирого серця бажаємо Вам, дорога Віро Романівно, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, осяяного Божою ласкою життєвого шляху та многих літ! Нехай Віра, Надія та Любов будуть незмінними супутниками на Вашому життєвому шляху! А Доля буде до Вас прихильною!

З глибокою пошаною до Вас – колектив Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Буйдіна О.О.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.