Система Orphus

Відбулося засідання методичного практикуму для працівників інституту

15 червня 2017 року педагогічні працівники Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського у рамках роботи методичного практикуму відвідали музей геології при Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Захід організували методисти інституту Лариса Шкоденко та Ірина Дика.

 

Під час пізнавальної, змістовної та цікавої навчальної екскурсії, яку провела викладач технікуму Сакова Тетяна Федорівна, учасники ознайомилися з класифікацією та фізичними властивостями мінералів, зразками гірських порід та корисних копалин України та світу. Музей приємно вразив кількістю експонатів та розмаїттям тематичних експозицій. Також учасники дізналися багато цікавого з біографії відомого головного геолога Миргородської контори буріння Валентина Павловича Каменського, який 50 років керував розвідувальними роботами і колективами геологічної служби контори та нафторозвідок.

Навчально-пізнавальна екскурсія до музею геології не залишила байдужим жодного учасника. Усі присутні отримали цікаву, пізнавальну інформацію та позитивні емоції.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): І.В.Дика

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.