Система Orphus

Майстер-клас «Методи розв'язування задач експериментального туру обласної олімпіади з фізики»

7 червня 2017 року на базі Полтавської гімназії №21 відбувся майстер-клас учителя фізики Касьяненка Миколи Миколайовича з теми «Методи розв'язування задач експериментального туру обласної олімпіади з фізики».

 

З досвідом роботи вчителя присутніх ознайомив методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО Кучеренко Олег Володимирович.

Під час майстер-класу вчителі фізики ознайомились з методикою розв'язування задач, які пропонуються учням на експериментальному турі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Микола Миколайович акцентував увагу вчителів на особливостях проведення експериментальних турів ІІІ та IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Учасники заходу обговорили з вчителем проблемні питання підготовки учнів до участі в І-ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2017-2018 навчальному році.

Захід відбувся у доброзичливій атмосфері співробітництва вчителів та керівника майстер-класу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): О.В.Кучеренко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.