Система Orphus

Про проведення тренінгів "Надання допомоги людям з інвалідністю у разі виникнення/загрози виникнення надзвичайних ситуацій..."

7 — 9 червня 2017 року Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського спільно з Головним Управлінням ДСНС України в Полтавській області продовжено проведення серії тренінгів для працівників освітніх закладів, де перебувають люди з інвалідністю, зокрема з порушенням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, розумовою відсталістю, та інші маломобільні групи населення. Мета заняття – ознайомити учасників з особливостями надання первинної психологічної, домедичної допомоги потерпілим в разі виникнення надзвичайних ситуацій Адже учасники, що прибули з різних районів Полтавської області: Гадяцького, Решетилівського, Диканського, Чутівського, Полтавського та міста Полтави, будуть ділитися набутим досвідом на місцях.

 

Тренінги проведено на базі навчального центру Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області, відповідно до навчальної програми «Надання допомоги людям з інвалідністю у разі виникнення/загрози виникнення надзвичайних ситуацій для працівників системи освіти». Розпочала тренінги Калініченко Ірина, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М. В.Остроградського. До роботи з педагогами долучилися працівники ГУ ДСНС України в Полтавській області: Фалеєва Юлія, Боцва Олександр та Безрядін Юрій, завідуючий навчально-тренувальним відділом комунальної установи “Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф” Полтавської обласної ради. Учасники тренінгу мали змогу навчитися основам надання домедичної допомоги, правилам поведінки при надзвичайних ситуаціях, відпрацювали практичні навички при моделюванні екстримальних ситуацій, відвідали пожежно-технічну виставку Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Щиро дякуємо за надану можливість проведення тренінгів у Навчальному центрі Салогубу Володимиру Анатолійовичу, начальнику Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Роботу з проведення тренінгів буде продовжено.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Бечкало З.М.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.