Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

12 червня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому розглянуто питання: «Про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році» (доповідач: Гарічева Н.О., методист центру координації діяльності методичних служб;  «Про підсумки проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» (доповідач: Дика І.В., методист відділу національно-патріотичного виховання); «Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів: світовий та український досвід» (доповідач: Білик Н.І., професор кафедри педагогічної майстерності)

 

У своєму виступі Гарічева Наталія Олександрівна доповіла про підсумки проведення ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016–2017 навчальному році. Полтавську область у IV етапі представляли 75 учнів. Команда Полтавщини успішно виступила у IV етапі, здобувши 40 дипломів переможця.

Дика Ірина Володимирівна у своєму виступі проінформувала про підсумки проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта» та доповіла про роботу, яка була організована та проведена під час конкурсу.

Білик Надія Іванівна доповіла про підвищення кваліфікації у європейських країнах світу, ознайомила з особливостями післядипломної освіти Словенії, Австрії, зробила порівняльний аналіз основних баз підвищення кваліфікації вчителів у країнах Європи та окреслила низку проблем, з якими стикаються учителі в усьому світі.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Л.А.Чупрікова

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.