Система Orphus

Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини

9 червня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського відбувся  навчальний тренінг “Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини”.

 

У тренінгу взяли участь 15 вихователів ДНЗ Полтавської області. Тренер - Калініченко Ірина, к.п.н., доцент кафедри педагогічної майстерності ПОІППО ім. М.В. Остроградського.

Вихователі були ознайомлені з інноваційною педагогічною методикою, яка дає змогу в комфортний і не загрозливий спосіб усувати упередження і дискримінаційну поведінку дитини.

«Лялька як персона» (PersonaDolls) – методика, що використовується педагогами, які працюють з малими дітьми, у всьому світі. Методика сприяє психосоціальному розвитку дітей, зокрема, розвитку в них емпатії. Педагоги обговорюють із дітьми такі складні питання, як повага до багатоманітності, толерантність, дискримінація та інші. Ляльки та їхні історії допомагають дітям цінувати свою індивідуальність, розвивати позитивну самооцінку, позитивно ставитися до відмінностей інших дітей. 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): І.О.Калініченко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.