Система Orphus

Навчальна подорож до Креативної Міжнародної Дитячої Школи

Навчання через подорожі до успішних шкіл — актуальний і корисний формат обміну досвідом, підвищення кваліфікації працівників. У цьому на власному досвіді переконалися учасники проектної групи з модернізації освітнього середовища, відвідавши 23 травня 2017 року Креативну Міжнародну Дитячу Школу (м. Київ).

 

Співзасновник школи Наталія Лимонова, разом з колективом креативних учителів ділилися з освітянами Полтавщини “родзинками” свого закладу, педагогічними знахідками, як, “хвильові” занурення, “навчання через гру”, різнорівневе навчання, міжпредметні зв'язки, STREAM освіта. Ми мали можливість зануритися в атмосферу навчального закладу, познайомитися з творчими учителями, поспілкуватися з щасливими учнями.

Навчальна подорож до КМДШ дала можливість розширити професійне коло спілкування, подарувала кожному нові знання та враження, надихнула на розбудову нової української школи.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Водолазська Т.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.