Система Orphus

Благодійна акція "Учительство дітям: творимо разом!"

18 квітня 2017 року працівники ПОІППО, представники оргкомітету проведеного 25 березня міні-EdCamp Poltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю»: Наталія Корягіна, проректор з науково-методичної роботи, Тетяна Бондар, доцент кафедри філософії і економіки освіти та Зоя Бечкало, методист відділу національно-патріотичного виховання, завітали до Полтавського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (https://mcsrdi-pl.nethouse.ua). Діти отримали подарунки, зібрані на благодійній акції "Учительство дітям: творимо разом".

 

Проведення благодійних акцій є обов’язковою складовою заходів EdCamp-руху, метою якого є побудова спільноти відповідального та активного вчительства.

Освітяни, що взяли участь у першій регіональній (не)конференції міні-EdCamp Poltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю» (детально про подію – тут ) долучилися до благодійної акції "Учительство дітям: творимо разом", що закцентувала увагу на актуальних проблемах дітей, які потребують особливої уваги.
 
Усі дбайливо привезені на міні-EdCamp Poltava-2017 гостинці, цікаві розвивальні ігри, набори для творчості, кольорові олівці, фломастери, фарби, пензлі та багато-багато яскравих подарунків тепер будуть радувати малечу з Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Сподіваємось, що ми зробили світ дітей, які потребують особливої уваги, добрішим, радіснішим та яскравішим.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Бондар Т.О.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.