Система Orphus

Новопризначені директори Полтавщини вчилися як розвивати громадянські компетентності в школі

5 травня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», відбувся семінар-тренінг для директорів творчої групи «Школа молодого керівника».

 

З вітальним словом до учасників звернувся Віталій Зелюк, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. Про особливості впровадження проекту на Полтавщині доповіла Марина Єщенко, координатор проекту. Світлана Королюк, майстер-тренер проекту, презентувала посібники Ради Європи щодо розвитку громадянської відповідальності та демократичної культури в школі.

Під час тренінгу новопризначені керівники шкіл ознайомились із механізмами впровадження освіти для розвитку демократії; авторитарними та демократичними елементами сучасної української школи; опрацювали ключові сфери демократичного управління у навчальному закладі; долучилися до дискусії «Плюси та мінуси демократії».

Тренери проекту: Людмила Литвинюк, Тетяна Хорошева та Микола Щербань разом з учасниками під час навчання застосовували активні стратегії навчання як інструмент розбудови демократичної школи.

 Матеріали заходу (завантажити)

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): М.М.Єщенко, С.В.Королюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.