Система Orphus

Про участь у навчальному тренінгові «Протидія торгівлі людьми в Україні»

25-27 квітня 2017 року Координатор проектів ОБСЄ в Україні провів навчальний тренінг для викладачів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Протидія торгівлі людьми в Україні», в якому взяла участь методист центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського Людмила Жданюк.

 

Лілія Грудко, національний спеціаліст програми «Людська Безпека» Координатора Проектів ОБСЄ в Україні анонсувала, що завданнями тренінгу є ознайомлення учасників із сутністю явища торгівлі людьми, його причинами, масштабами і наслідками в Україні і світі, з процесом ідентифікації осіб, особливо дітей, постраждалих від торгівлі людьми, особливостями надання відповідної допомоги, а також основними принципами та компонентами Національного механізму взаємодії для надання такої допомоги в рамках Закону України «Про протидію торгівлі людьми». В рамках тренінгу був представлений спецкурс та навчально-методичний посібник для педагогічних працівників «Протидія торгівлі людьми в Україні».

Представники Інституту модернізації змісту освіти Надія Семчук, кандидат філософських наук, та Олена Косьмій, кандидат політичних наук, доценти, старші наукові співрбітники відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту модернізації змісту освіти розкрили питання про роль, місце і повноваження закладу освіти в системі надання комплексної допомоги особам, зокрема дітям, які постраждали від торгівлі людьми.

З методологією навчання дорослих ознайомив Олександр Кочерга, кандидат психологічних наук, доцент, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського універитету імені Б.Грінченка, та Наталія Кравченко, завідувач сектору міжнародних зв’язків Інституту модернізації змісту освіти.

З особлиостями виявлення постраждалих від торгівлі людьми (дітьми) та їх основними потребами, визначененням Національного механізму взаємодії, процедурою встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми ознайомили Ельвіра Мручковська, керівник Чернівецького обласного об’єднання «Сучасник», викладач педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковичата Ніна Пахом’юк голова громадського об’єднання «Волинські перспективи», викладач Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Психологічні аспекти роботи з дітьми, які постраждали від торгівлі людьми, особливостями протікання і наслідками розкрив Геннадій Мустафаєв, психотерапевт, кандидат психологічних наук.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Жданюк Л.О.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.