Система Orphus

У Полтавській області продовжується упровадження медіаосвіти

19 квітня 2017 р. відбувся захід з проблеми медіаграмотності, у якому взяли участь представники навчальних закладів, які беруть участь у експериментально-дослідній діяльності з медіаосвіти (накази МОН, молоді та спорту України від 27.07.2011 р. № 886 «Про проведення всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України», ГУОН Полтавської ОДА від 14.10.2011 р. № 400 «Про проведення всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України») та бібліотекарі професійно-технічних навчальних закладів (усього 43 особи).

 

Іванова Т. В., доктор педагогічних наук, професор, експерт із медіаосвіти і медіаграмотності провела тренінг «Інтерактивні методи проведення занять із медіаграмотності». Презентувала методику проведення тренінгів з метою популяризації медіаграмотності серед різних цільових груп. Запропонувала форми та методи, завдяки яким дана тема буде сприйматися учнями та педагогами більш ефективно. Обговорила з учасниками актуальність медіаграмотності та її специфіку в Україні.

Гринько В. В., головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара презентувала кращий досвід з формування медіакультури учнівської молоді, зокрема, роботу студії медіакультури  при бібліотеці «Відкритий простір».  

Муліка К. М., зав. центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО, координатор експериментальної діяльності з медіаосвіти у Полтавській області,   ознайомила з перспективами подальшого упровадження медіаосвіти у Полтавській області та в Україні. Повідомила, що у червні 2017 року заплановано проведення Всеукраїнського семінару «Моделі медіаосвіти навчальних закладів Полтавської області».  

Презентувала науково-методичні ресурси з проблем медіаосвіти та медіаграмотноті: зокрема, видання Академії Української преси, http://www.medialiteracy.org.ua.

Відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку медіаграмотності освітян у рамках діяльності школи медіаосвіти каферди менеджменту освіти ПОІППО» модератор − Устименко Т. А., професор кафедри менеджменту освіти. 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): К.М.Муліка, Устименко Т.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.