Система Orphus

Проведено інструктивно-методичне заняття «Прикладна фізична та тактична підготовка на уроках «Захист Вітчизни»

19 квітня 2017 року в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї № 1 ім. І.П. Котляревського відбулося інструктивно-методичне заняття «Прикладна фізична та тактична підготовка на уроках «Захист Вітчизни».

 

Заняття для викладачів предмета «Захист Вітчизни», слухачів курсів підвищення кваліфікації, провів вчитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського, переможець обласного етапу «Учитель року – 2016» в номінації «Захист Вітчизни», керівник Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн» Бариш Олег Миколайович.

Під час заняття учасники ознайомились з особистою зброєю та екіпіровкою солдата, організаційною структурою  механізованого відділення та його  озброєнням, а також отримали консультацію щодо індивідуальних дій стрілка в бою та у складі бойових груп, після чого потренувалися виконувати їх на практиці.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сич О.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.